Вокалістки IV Kiev Art Time
Вокалістки IV Kiev Art Time
previous arrow
next arrow
ArrowArrow
Slider

Нові рекорди фестивалю

Опубликовано Май 15, 2017

Нові й нові рекорди ставить вокально-хореографічний фестиваль «Київ Арт Тайм». Цього разу у конкурсній програмі взяли участь 1200 юних артистів з усіх куточків України. А ми думали, що минулорічний рекорд в тисячу учасників уже неможливо побити!

При цьому, творчим колективам вдається по-хорошому здивувати шановане журі на чолі з Григорий Николаевич Чапкис. Оригінальні номери, високий рівень майстерності, артистизм учасників фестивалю справді надихають.

Наш Благодійний фонд «Солом’янка» почав підтримувати фестиваль, коли він був ще конкурсом ентузіастів нашого району. Зараз це вже масштабна культурна подія національного рівня. Пишаємося, що причетні до становлення конкурсу і до створення таких можливостей для всіх дітей України.

Із звернення Голови Благодійного Фонду «Солом’янка» Вячеслава Непопа

хирургия позвоночника в германииконверт для новорожденных летний купитьщит управления насосамиФильчаковкупить смартфон ценымежкомнатные двери версаль ваниль в минскелучший планшетный компьютер 2017 годаоснастка методмиграция в германиюспособы бурения скважин на водуtopcargo разводнакрашенные губымормышка муравейгазовые котлы для дачиtourisme sochi russieжидкотопливные котлысмс с номера 900

Leave a Reply