Вокалістки IV Kiev Art Time
Вокалістки IV Kiev Art Time
opilchanka
kraina-tanchiv
pigmalion
Вокалістки IV Kiev Art Time
stelz-misto
stelz
Вокалістки IV Kiev Art Time
kievarttime
kievarttime1
kievarttime2
kievarttime3
kievarttime4
Ткаченко Анна - артистизм
Чурилова Анастасія-створення яскравого образу
Фантазия
ЧЕлленюк Ганна-диплом Україна має талант
Степаненко Алекс-глядацькі симпатії (2)
СТАРИКОВА КРИСТИНА - гран-при
previous arrow
next arrow
opilchanka
kraina-tanchiv
pigmalion
Вокалістки IV Kiev Art Time
stelz-misto
stelz
Вокалістки IV Kiev Art Time
kievarttime
kievarttime1
kievarttime2
kievarttime3
kievarttime4
Ткаченко Анна - артистизм
Чурилова Анастасія-створення яскравого образу
Фантазия
ЧЕлленюк Ганна-диплом Україна має талант
Степаненко Алекс-глядацькі симпатії (2)
СТАРИКОВА КРИСТИНА - гран-при
previous arrow
next arrow

Медіа про нас

«…Майбутні артисти «Київ Арт Тайм» добре знані в Солом’янському районі, оскільки часто виступають на заходах ветеранських організацій, на спортивних змаганнях, перед бійцями АТО, гостями наших районних святкувань, – розповідає Вячеслав Непоп, який уже не перший рік підтримує фестиваль. – Ми дуже пишаємося цими молодими талантами і бажаємо їм нових творчих досягнень.»

Солідарність БПП, 02.06.2016 р.

 

«…IX Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс — фестиваль  «Kiev Art Time»  об’єднав близько 800 учасників з різних куточків нашої держави. Наймолодшим учасникам було близько 3-х років, найстаршим — 26 років.»

Газета «Вечірній Київ», 13.12.2015 р.

 

«…Фестиваль проходить з 2011 року двічі на рік – у грудні до Дня Святого Миколая  та у травні до Дня Європи. В конкурсі можуть брати участь дитячі, юнацькі та дорослі вокальні і хореографічні колективи, а також індивідуальні виконавці з різних регіонів України.»

Офіційний сайт Соломянської районної у м. Києві державної адміністрації, 09.12.2015 г.

 

«…В канун  Нового года, список достойних конкурсантов детских возрастных категорий, для поездки в Италию, помогли пополнить организаторы Вокально-хореографического фестиваля «Kiev At Time», (Готовкина Леся,  Прокопчук Светлана).  На протяжении двух конкурсных дней фестиваля, компетентное  жюри, в состав котрого входила и Президент продюсерского центра «24 carats of art» — Татьяна Павлюк, профессионально оценивало участников фестиваля по двум направлениям. Глава жюри — Алла Попова (Народная артистка Украины, профессор КНУКиИ), провела высочайшого уровня  мастер класс по вокалу, в рамках котрого и были отобраны достойные вокалисты  возрастной категории 10-14 лет, для участия в Международном фестивале искусств «24 carats of art» (Сан Ремо). В номинации хореография, приглашение на фестиваль получил всего один танцевальный коллектив — Школа танцев  «Kiev Art Time»  и участница  сольного номера — Сидорчук Катя. Среди вокалистов в Италию поедут: Лелюшкин Владислав (Гран-при «Kiev Art Time», Ломакина Вероника, Лозина Софья, Гончарук Мария, Святненко Анастасия)…»

Информационно-аналитический портал «Народный корреспондент», 15.01.2014 г.

«Мовою мистецтва.

20-21 грудня 2013 року у місті Києві відбувся V Всеукраїнський Вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «KIEV ART TIME» за підтримки Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації та благодійного фонду «Солом’янка». Фестиваль було створено у 2011 році. Він проходить двічі на рік в грудні та травні. За останні чотири фестивалі під його крилом було зібрано більше двох тисяч учасників з Києва, Харкова, Кривого Рогу, Хмельницького, Рогатина, Городенки, Вінниці, Запоріжжя, Світловодська, Долинської та інших міст України.

За словами організаторів, метою такого фестивалю є виявлення та підтримка найбільш талановитих і перспективних колективів та дітей. А допомагають у цьому меценати фестивалю, серед яких Благодійний фонд «Солом’янка». Як повідомив кореспонденту газети організатор фестивалю Петро Шарафетдінов (на знімку з переможцями), ми підтримуємо і заохочуємо дітей та молодь нести прекрасне в світ мовою Мистецтва.

На конкурсі-фестивалі, який проходив у два етапи, зібралися 800 талановитих танцюристів та співаків віком від 3-х до 25-ти років з різних регіонів України та змагатися в різноманітних хореографічних та вокальних жанрах.»

Ната Кир’янова. Газета «Солом’янка» №12 (182), від грудня 2013 р.

 

Газета «РБК Україна» від 14 травня 2013 року

Всеукраїнська газета про танці  «Танці для всіх» від 23 квітня 2013 року

Портал «Новости Киева. KIEVSMI.net» від 28 грудня 2012 року

Газета «Комсомольська Правда в Україні» від 27 грудня 2012 рокулобановский классгде купить медицинскую справкукупить медицинскую справку 095 уФильчаковсмскотёл отопления на твёрдом топливетелефон 2017 годачто такое брокерlive from sochiгазовые котлы висман отзывыданильченко юрій броніславовичврачебное заключениеcnjvfnjkjuинтернет маркетинг статьипланшеты самый лучшийстаматологияпродвижение в интернете