Вокалістки IV Kiev Art Time
Вокалістки IV Kiev Art Time
previous arrow
next arrow
previous arrownext arrow
Slider

Переможці

За результатами  Всеукраїнського вокально-хореографічного конкурсу проводиться нагородження за номінаціями та віковими категоріями:

  • Лауреат 1, 2, 3, ступеню;
  • Дипломант 1, 2, 3 ступеню;
  • Гран-при присуджується за розсудом журі.

Всі учасники отримують диплом фестивалю та пам’ятний подарунок.

Переможці
XVIII Всеукраїнський вокально-хореографічний конкурс-фестиваль «KYIV ART TIME»
(Дистанційний з інтернет голосуванням на нашому каналі YOUTUBE)

26-31 травня 2020 року

Учасник Номінація Вік.кат. пісня/танець Назва міста Місце
ВОКАЛ
1 Мужилко Людмила Естрадний вокал 13-16 р. «Ой, на горі жита многа» Нововолинськ Гран прі
2 Пристай Яна Естрадний вокал 7-9 р. «Мама» Львівської області 1
3 Кривенко Аліса Естрадний вокал 7-9 р. «Oh, darling» Таллінн,Естонія 2
4 Тріо «Усі зірки» Естрадний вокал 7-9 р. «Веснушки» Старобільськ 2
5 Євтєєва Елеонора Естрадний вокал 7-9 р. «Мрія хмаринок» Київ 3
6 Ансамбль «Усі зірки» Естрадний вокал 7-9 р. Фрагменти «Це зима» і «Завітала зимонька» Старобільськ 1
7 Солтисяк Вероніка Естрадний вокал 10-12 р. «Крила» Ковель 1
8 Козирєва Олександра Естрадний вокал 10-12 р. «Крокодил» Енергодар 2
9 Старченко Поліна Авторська пісня 10-12 р. «Свято на Івана Купала» Глухів 2
10 Праслова Оксана Академічний вокал 10-12 р. «Не щебечи соловейко» Таллінн,Естонія 2
11 Осика Дмитро Естрадний вокал 10-12 р. «Hall of fame» Таллінн,Естонія 3
12 Кузьмичьова Каміла Естрадний вокал 13-16 р. «Тримай» Таллінн,Естонія 1
13 Погрібна Карина Народний вокал 13-16 р. «Чарівна скрипка» Запорізька область 1
14 Серженко Аріна Естрадний вокал 13-16 р. «Цілий день «дзень-дзелень»  Донецької області 2
15 Серженко Аріна Естрадний вокал 13-16 р. «Бажаю»  Донецької області 3
16 Серженко Аріна Естрадний вокал 13-16 р. «Моя коляда»  Донецької області 3
17 Вокальний ансамбль «Дива» Естрадний вокал 13-16 р. «Веснянка» Волноваха 1
18 Народний вокальн. анс. «Gold art» Естрадний вокал 13-16 р. «В книжках» Волноваха 2
19 Блант  Дарья Естрадний вокал 17 і старше «Wat’s up» Таллінн,Естонія 1
20 Дея Каск Естрадний вокал 17 і старше «Because of you» Таллінн,Естонія 2
21 Гаджибалаєва Каріна Естрадний вокал 17 і старше «Scars to your beautiful» Таллінн,Естонія 3
22 Ізотова Наталя Естрадний вокал 17 і старше «Танцюючі Евридики» Тернопіль 1
23 Вокальний колектив «Гармонія» Народний вокал дорослі «Козачка» Донецька область 1
24 Вокальний колектив «Гармонія» Народний вокал дорослі «Ой село, тут ми народились» Донецької області 1
25 Вокальний колектив «Горлиця» Естрадний вокал Дорослі «Баяніст» Бахмут.р-ну 1
26 Вокальний ансамбль «Джерельце» Естрадний вокал змішана «Lollypop» Слов’янськ 1
27 Ансамбль «Усі зірки» Естрадний вокал змішана «Молодь змінює світ» Старобільськ 3
ХОРЕОГРАФІЯ
1 Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» Естрадний танець змішана Танець «Ми на стилі» Старобільськ Гран прі
2 Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» Естрадний танець 7-9 р. Танець «Хей Мікі» Старобільськ 1
3 Євтєєва Елеонора Класичний танець 7-9 р. Варіація Есмеральди з балету «Есмеральда» Київ 1
4 Народний хореографічний колектив «Опільчанка» Народний танець 10-12 р. Танець «Дівочі вибрики» Рогатин 1
5 Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» Естрадний танець 10-12 р. Танець «Ляльки» Старобільськ 1
6 Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» Сучасний танець 10-12 р. Танець «Girls style» Старобільськ 1
7 Народний хореографічний колектив «Опільчанка» Народний танець 13-16 р. Танець «Старовинна Опільська полька» Рогатин 2
8 Купріянова Любов Сучасний танець 13-16 р. Танець «Незламна» Запорізька область 3
9 Зразковий хореографічний колектив «Карамель» Сучасний танець 13-16 р. Танець «Амадеус» Слов’янськ 3
10 Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» та колектив батьків  «PARADISE PARENTS CREW» Сучасний танець змішана Танець «Battle поколінь « Старобільськ 1
11 Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» та колектив батьків  «PARADISE PARENTS CREW» Народний стилізований танець змішана Танець «Україна-назавжди!» Старобільськ 2
12 Колiй Снiжана Циркове мистецтво 10-12 р. Номер «Аватар» Харків 2

Спеціальними дипломами відмічені:

Глядацькі симпатії Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» Танець «Battle поколінь « м. Старобільськ
за авторську пісню «Свято на Івана Купала» Карпенко Тетяна автор тексту м. Глухів
за авторську пісню «Свято на Івана Купала» Баклинов Юрій автор музики м. Глухів
за авторську пісню «Свято на Івана Купала» Станкевич Євген аранжування м. Глухів
за збереження класичного танцю Євтєєва Елеонора м. Київ
за збереження національної культури Народний хореографічний колектив «Опільчанка» м. Рогатин
за найкраще технічне виконання Зразковий ансамбль сучасного танцю «PARADISE» Танець «Girls style» м. Старобільськ
за створення яскравого образу Козирєва Олександра Пісня «Крокодил» м. Енергодар