Вокалістки IV Kiev Art Time
Вокалістки IV Kiev Art Time
opilchanka
kraina-tanchiv
pigmalion
Вокалістки IV Kiev Art Time
stelz-misto
stelz
Вокалістки IV Kiev Art Time
kievarttime
kievarttime1
kievarttime2
kievarttime3
kievarttime4
Ткаченко Анна - артистизм
Чурилова Анастасія-створення яскравого образу
Фантазия
ЧЕлленюк Ганна-диплом Україна має талант
Степаненко Алекс-глядацькі симпатії (2)
СТАРИКОВА КРИСТИНА - гран-при
previous arrow
next arrow
opilchanka
kraina-tanchiv
pigmalion
Вокалістки IV Kiev Art Time
stelz-misto
stelz
Вокалістки IV Kiev Art Time
kievarttime
kievarttime1
kievarttime2
kievarttime3
kievarttime4
Ткаченко Анна - артистизм
Чурилова Анастасія-створення яскравого образу
Фантазия
ЧЕлленюк Ганна-диплом Україна має талант
Степаненко Алекс-глядацькі симпатії (2)
СТАРИКОВА КРИСТИНА - гран-при
previous arrow
next arrow

Положення

ХХ Всеукраїнський вокальнохореографічний конкурс-фестиваль

«KYIV ART TIME»

17-18 грудня 2021 року, місто Київ

ПОЛОЖЕННЯ

Мета та завдання конкурсу

 • Розвиток та укріплення зв’язків між творчими колективами, активізація культурного обміну;
 • Популяризація різноманітних видів хореографічного та вокального мистецтв (народного, сучасного, класичного);
 • Обмін досвідом між колективами, керівниками та педагогами, підвищення професійної майстерності;
 • Виявлення та всебічна підтримка найбільш талановитих та перспективних колективів та індивідуальних виконавців;
 • Формування естетичного смаку у виконавців та глядачів;
 • Створення умов для реалізації потенціалу талановитих виконавців в міжкультурному просторі.

 Умови участі у конкурсі

У конкурсі можуть приймати участь різноманітні дитячі, юнацькі та дорослі  хореографічні аматорські вокальні та хореографічні колективи та індивідуальні виконавці з усіх регіонів України.

Кожен учасник представляє на конкурс 1 номер в одній жанровій номінації та віковій категорії, але може подати заявку і в іншій номінації (участь в додаткових номінаціях оплачується окремо).

Тривалість конкурсного номеру не повинна перевищувати 5-ти хвилин.

Заявки на участь у конкурсі та списки учасників приймаються в установленій оргкомітетом формі до 6 грудня 2021 року

на електронну пошту: kievarttime@ukr.net

Разом з заявкою необхідно прислати фонограму конкурсного номеру на електронну пошту: kiev-art-time-music@bigmir.net

Фонограма повинна бути у форматі МР-3 та підписана наступним чином: назва колективу (соліста), назва конкурсного номеру (як у заявці), місто. Фонограми, що підписані не належним чином, прийматися не будуть. В день конкурсу рекомендується мати при собі запасний варіант фонограми на  usb-flash носії (флешці), або на СD диску.

Підтвердженням отримання заявки буде відповідь від організаторів на вашу електронну пошту.

Номінації та вікові категорії

Номінації  у  жанрі “хореографія”

 • класична;
 • народна ( народна стилізація);
 • сучасна (всі стилі);
 • естрадна ( естрадно-спортивна);
 • бальна, бальна-спортивна.

Вікові категорії:

 • 3 — 6 років;
 • 7 — 9 років;
 • 10 -12 років;
 • 13 -16 років;
 • 17 і більше;
 • змішана.

Форми:

 • ансамблі  (від 8-ми чоловік);
 • малі форми (дуети, тріо, квартети та інше (до 8 чоловік));
 • солісти.
Номінації  у  жанрі “вокал”

 • академічний;
 • народний;
 • естрадний;
 • джаз;
 • поп-рок;
 • авторська пісня.

Вікові категорії:

 • 3 — 6 років;
 • 7 — 9 років;
 • 10 -12 років;
 • 13 -16 років;
 • 17 і більше;
 • змішана.

Форми:

 • ансамблі  (від 8-ми чоловік);
 • малі форми (дуети, тріо, квартети та інше);
 • солісти.

 

 

Примітки:

Вік учасників визначається по більшості виконавців в танці, або вокальному колективі (більшість має складати 70%  від усіх учасників згідно вікових категорій цього положення).

До “Змішаної категорії” відносяться танці, або вокальні колективи де приймає участь що найменше  три різноманітні вікові категорії у відносно рівних пропорціях (наприклад: 10 чол..- 7-9 років; 12 чол. — 10-12 років; 13 чол. — 13-16 років, тощо).

Журі конкурсу

Журі конкурсу формується з ведучих спеціалістів та діячів в області культури та мистецтва України, а також викладачів з хореографії та вокалу найвідоміших ВУЗів міста Києва. Журі оцінює учасників за 10-ти бальною системою закритим голосування. Всі результати оформлюються протоколами та перегляду не підлягають.

Критерії оцінювання:

з хореографії – виконавська майстерність, композиційна побудова танцю, відповідність репертуару віковим особливостям виконавців, сценічність (пластика, костюми, реквізит, культура виконання), відповідність музичного та хореографічного матеріалу, артистизм, розкриття художнього образу.

 з вокалу — музичність, художнє трактування твору, чистота інтонації та якість звучання, краса тембру та сила голосу, сценічна культура, складність репертуару, відповідність репертуару виконавській можливості і віковій категорії виконавця, виконавська майстерність.

Результати конкурсу та нагородження

Переможці конкурсу нагороджуються кубками та дипломами Лауреатів І, ІІ, ІІІ ступеню. Всі інші отримують заохочувальний диплом, або диплом учасника.

Гран-при присуджується на розсуд журі окремо з хореографії, окремо з вокалу. Журі залишає за собою право, при необхідності, за результатами  набраних балів розділяти місця між учасниками, або не присуджувати певну ступінь (наприклад, без 1-го місця в номінації, або без гран-прі, тощо). Конкурсанти оцінюються в кожній віковій категорії та жанровій номінації окремо.

Кожен конкурсний номер з хореографії оцінюється окремо та отримує окремий диплом з зазначенням танцю.  Якщо колектив, або індивідуальний виконавець подає другу заявку на одну вікову категорію однієї тієї ж групи в одному жанрі (наприклад обидва танці в естрадному жанрі) — дипломи на кожен танець будуть окремі, а кубок один.

В номінації «вокал» пісні в дипломах не зазначаються. Якщо виконавець подає дві заявки в жанрі «естрадна пісня», то диплом і кубок буде один. Якщо дві заявки в різних пісенних жанрах, то дипломи будуть окремі, а кубків два.

Якщо учаснику присуджено диплом «учасника», або «заохочувальний» — кубок не передбачається.

Не залежно від результатів та місця, які отримає колектив всі учасники фестивалю від колективів отримують диплом учасника та пам’ятну медаль з логотипом конкурсу-фестивалю.

Оргкомітетом можуть присуджуватися спеціальні призи або подарунки від спонсорів та партнерів фестивалю. Також, журі конкурсу може нагородити учасників спеціальними дипломами на свій розсуд, таких як: «Кращий костюм», «Саме технічне виконання», «Самий оригінальний номер», «Краща балетмейстерська робота»,  «Оксамитовий голос», «Створення яскравого образу», «Самий оригінальний номер», «Артистичність”, тощо.

Результати конкурсу оголошуються учасникам тільки на церемонії нагородження.

Технічні умови та вимоги

Сцена для виступу дерев’яна та має розмір: ширина -12 м; глибина — 7,5 м.

Концертна зала вміщує 600 глядачів. Для вокалістів буде забезпечено — 4 радіо мікрофони Shure та 4 мікрофонних стійок (при необхідності, кількість мікрофонів і стійок можна буде збільшити).

Світлове оформлення номерів під час конкурсу не допускається.

Конкурсний виступ вокалістів тільки під фонограми «мінус». Фонограма повинна бути у форматі МР-3 та підписана наступним чином:  прізвище індивідуального конкурсанта, або колективу (а НЕ прізвище естрадного виконавця, твором якого ви будите користуватися!!!), назва конкурсної пісні (як у заявці), місто. Фонограми, що підписані не належним чином, прийматися не будуть. В день конкурсу рекомендується мати при собі запасний варіант фонограми на  usb-flash носії (флешці), або на СD диску.

Фінансові умови

Конкурс-фестиваль є не комерційним заходом. Всі витрати на організацію та проведення конкурсу за рахунок  благодійних та спонсорських внесків. Всі організаційні внески витрачаються виключно на потреби пов’язані з організацією конкурсу-фестивалю – нагородна продукція, друкарські матеріали, подарунки учасникам, оренда залу, тощо.

Благодійний фестивальний внесок:

Ансамблі – від 9-ти чоловік200 грн. з учасника;

Малі форми — від 4-х до 8-ми чоловік250 грн. з учасника;

Дуети та тріо – 300 грн. з учасника;

Соло – 500 грн. с учасника.

Друга номінація в одній віковій категорії однієї й тої самої групи (індивідуального виконавця) коштує 50% від ціни заявленої форми другого танцю або пісні (мала форма, тріо, дует, ансамбль, соло)

100 % оплата береться за номінацію, в якій більша кількість учасників.

Благодійний внесок оплачується в день конкурсу готівкою під час реєстрації учасників. Якщо учасник вибуває з конкурсної програми з будь-яких причин, керівник зобов’язаний попередити організаторів за два дні до початку конкурсу.

Інші умови

Вхід до глядацької зали під час конкурсу безкоштовний.

Детальний план проведення конкурсу-фестивалю та програма послідовності виступів буде надіслано керівникам колективів за 2-3 дні до початку заходу та розміщено на нашому сайті.

Організатори залишають за собою право змінювати положення та програму конкурсу — фестивалю з огляду на кількість надісланих заявок , за умови, що всі учасники будуть попереджені про зміни заздалегідь.

Організатори мають право використовувати та розповсюджувати відео та фотоматеріали фестивалю без узгодження з учасниками, з метою реклами та розвитку даного конкурсу-фестивалю.

Всі питання, пов’язані з виступами учасників конкурсу вирішуються в робочому порядку з оргкомітетом конкурсу-фестивалю.

До уваги керівників! Якщо учасники конкурсу, або група підтримки (батьки, родичі, друзі та інші) будуть зневажливо ставитися до інших учасників, керівників інших колективів, організаторів фестивалю, членів журі. А також, неадекватно реагувати на зауваження інших людей, на зразок: не загороджувати собою сцену під час виступів конкурсантів. Або неможливість цивілізовано розділити зайняті місця в глядацькій залі, тощо. Такі учасники конфлікту з обох сторін автоматично отримають “дискваліфікацію” (без права продовжувати конкурсну боротьбу без повернення благодійного внеску)!!!

Розселення та харчування

Кожній делегації буде індивідуально підібрано умови проживання та харчування, згідно з вашими бажаннями та можливостями.

Також, в день конкурсу буде можливість замовити гарячий обід в їдальні Палацу культури КНУБА. Приблизна вартість обіду складає 70 грн. Заявки на проживання і харчування треба подати заздалегідь, зателефонувавши до оргкомітету, або написавши на ел.пошту.

 Увага!!!

Для бажаючих взяти участь дистанційно!

Умови участі у дистанційному конкурсі необхідно:

 1. Заповнити форму заявки у встановленій оргкомітетом формі;
 2. Надіслати окремим файлом відео з номером виступу вашого колективу чи індивідуального виконавця. Відео має бути якісним і не старіше 2020 року.

Увага! Якщо відео має великий об’єм  — завантажуйте  їх у файлообмінники:     https://ru.files.fm/, https://fex.net/ru/ , Google Диск, тощо.

Надішліть нам посилання з доступом на файл.

Заявки на участь у конкурсі та відео приймаються 1 грудня 2021 року

на електронну пошту: kiev-art-time@ukr.net

Підтвердженням отримання заявки буде відповідь від організаторів на вашу електронну пошту та повідомлення реквізитів для оплати.

Остаточно зареєстрованим учасник вважається після оплати організаційного внеску.

Етапи конкурсу та результати:

 1. 1-5 грудня 2021 обробка надісланих відеоматеріалів.
 2. 6 грудня 2021 для всіх учасників, глядачів каналу YouTube та членів журі будуть відкриті посилання на виступи наших учасників для можливості всіх охочих проголосувати за свого фаворита. Учасникам буде надіслано посилання на його виступ на електронну пошту.
 3. 6-13 грудня 2021 року всі бажаючі зможуть підтримувати лайками наших учасників.

13.12.21 о 24:00 годині буде підрахунок набраних лайків та визначено приз глядацьких симпатій. Хочемо зауважити, що відео з виступами наших учасників будуть залишатися на нашому YouTube каналі і після конкурсу.

Учасник, виступ якого набере найбільше «лайків» отримає диплом та кубок «Глядацьких симпатій» не залежно від думки журі!

 1. 14-17 грудня 2021 — оголошення результатів конкурсу на нашому сайті

www.kievarttime.org

та в соціальних мережах нашого фестивалю

https://www.facebook.com/groups/284665971665953/?ref=bookmarks

 1. 20-25 грудня 2021 – розсилка дипломів, кубків та медалей нашим учасникам обраним нами та зручним засобом («Нова пошта», «Укрпошта», «Justin», тощо).

Склад журі та критерії оцінювання учасників за тими самими критеріями, що в основному положенні.

Благодійний фестивальний внесок для участі в дистанційному конкурсі:

Ансамблі:  від 9 чоловік та більше 130 грн. з учасника;

малі форми (3- 8 чоловік) — 180 грн. з учасника;

дуети – 230 грн. з учасника;                       

соло – 350 грн. з учасника.

Друга номінація в одній віковій категорії коштує 50% від ціни заявленої форми другого танцю або пісні (мала форма, тріо, дует, ансамбль, соло)

100 % оплата береться за номінацію, в якій більша кількість учасників.

Якщо колектив подає дві заявки в одній віковій категорії, але групи дітей різні — оплата 100%.

Організаційний внесок необхідно сплатити

до 1 грудня 2021 року в повному обсязі

на реквізиті, які будуть надіслані після подачі заявки на дистанційну участь!!!

Контакти організаторів:

+38 (067) 5074475 (Viber); +38 (066) 7443078 – Світлана Прокопчук

+38 (095) 7941068;

+38 (093) 8809848 (Viber, Telegram, WhatsApp) – Леся Готовкіна

kiev-art-time@ukr.net

www.kievarttime.org

https://www.facebook.com/groups/284665971665953/