![](http://kievarttime.org/wp-content/uploads/2023/12/Шкоріненко-Валерій-min-580x580.jpg)
Голова журі з хореографії
Шкоріненко Валерій Олександрович — заслужений діяч мистецтв, головний балетмейстер Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Григорія Верьовки
![](http://kievarttime.org/wp-content/uploads/2023/12/Філіпова-Анастасія-min-580x876.jpg)
Член журі з хореографії
Філіпова Анастасія — викладач стилів Jazz funk, Hip Hop, Lyrical Choreo. Учасниця команди Moral crew, яка стала кращої командою 2021 року за версією Dance colors show, засновниця команди N.Band, педагог Dance studio Luna. Презентер багатьох майстер-класів, лектор навчання для педагогів у рамках Dance Insights. Організатор танцювального заходу Sviy Dvizh
![](http://kievarttime.org/wp-content/uploads/2023/12/Попова-Алла-min-580x573.jpg)
Голова журі з вокалу
Попова Алла Борисівна — Народна артистка України, співачка, композитор, поетеса, телеведуча. Професор і завідувачка кафедри естрадного вокалу Київського університету культури.
![](http://kievarttime.org/wp-content/uploads/2023/12/Марчук-Олександр-min.jpg)
Член журі з вокалу
Марчук Олександр Петрович — заслужений артист України, соліст-вокаліст Заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних Сил України
![](http://kievarttime.org/wp-content/uploads/2023/12/Лесик-Валентина-min-563x1000.jpg)
Член журі з вокалу
Лесик Валентина Володимирівна — викладач вищої категорії кафедри естрадного співу Київська муніципальна академія музики імені Рейнгольда Глієра. Співачка, актриса, екс-солістка Київського академічного театру оперети.
![](http://kievarttime.org/wp-content/uploads/2023/12/Винокурова-Тетяна-1-min-580x870.jpg)
Член журі з хореографії
Винокурова Тетяна Анатолївна – викладачка дисципліни «Теорія та методика викладання модерн-джаз танцю» кафедри сучасної хореографії КНУКіМ, магістр хореографії.
Художній керівник хореографічної студії «FORS», що понад 50 разів ставали володарями Гран-Прі всеукраїнських та міжнародних конкурсів та фіналістами телевізійного проекту «Танцюють всі».